Новини за 24 січня 2005р.

Сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів облдержадміністрації відбулося відкриття однотижневого навчання резерву на посади заступників голів райдержадміністрацій за професійною програмою підвищення кваліфікації за напрямом «Державне управління». На першій сесії слухачі здобудуть нові знання з питань правового забезпечення державного управління і державної служби, організації влади в Україні, діловодства органу виконавчої влади, роботи зі зверненнями громадян, гуманітарної, соціальної та економічної політики, інноваційно-інвестиційної діяльності, основ риторики, ділового українського мовлення тощо.

«Підприємець-початківець» — під такою назвою почалися сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів облдержадміністрації курси цільового призначення для незайнятого населення за направленням Славутицького міського центру зайнятості Київської області. Це починання стало можливим завдяки співпраці нашого закладу з Київським обласним центром зайнятості. Упродовж двох тижнів вони опановуватимуть основи бізнес-планування, малого підприємництва, оподаткування. По завершенні навчання відбудеться захист бізнес-планів. Викладання ведуть викладачі закладів вищої освіти м. Чернігова та фахівці зі структурних підрозділів облдержадміністрації.

У цей день у Центрі почалося також тижневе навчання за програмою курсу «Користувач персонального комп’ютера» для бухгалтерів сільських та селищних рад Чернігівського району. Слухачі ознайомляться з основами роботи з документами в додатках пакету Microsoft Office, пошуку інформації в Інтернеті та її оброблення, електронного листування.