Новини за 28 лютого 2005р.

Сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів облдержадміністрації відбулося відкриття навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації за напрямом «Державне управління». Упродовж тижня новопризначені на посади спеціалістів райдержадміністрацій, відділів та управлінь облдержадміністрації здобуватимуть нові знання з питань державного управління та державної служби і їх правового забезпечення, кадрової політики, інтеграції України до Європейського Союзу, інноваційно-інвестиційної діяльності, роботи зі зверненнями громадян, діловодства і культури мовлення, інформаційного забезпечення тощо. Сьогодні ж у Центрі починається навчання групи тимчасово непрацюючих громадян за програмою курсу «Підприємець-початківець». Упродовж двох тижнів вони опановуватимуть основи бізнес-планування, малого підприємництва, оподаткування.

З 1 по 4 березня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Інформаційно-консультативний навчальний центр при Торгово-промисловій палаті України проводитиме курс підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері державних закупівель «Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні». Головною метою курсів є надання всебічної інформаційної та методичної підтримки організаціям — розпорядникам державних коштів. Програма семінару включає питання стосовно сучасного стану нормативно-правової бази в галузі державних закупівель в Україні, організації державної закупівлі, основних положень та функцій тендерного комітету, вибору процедур здійснення закупівлі, порядку надання тендерної документації та подання, розкриття і оцінки тендерних пропозицій учасників під час проведення торгів, інші правові аспекти державних закупівель.

1 березня починає роботу тимчасовий короткотерміновий семінар «Європейська інтеграція та розвиток внутрішнього ринку України» для спеціалістів управлінь сільського господарства і продовольства райдержадміністрацій, облдержадміністрації. На триденному семінарі йтиме мова про стан, можливості і перспективи розвитку внутрішнього аграрного ринку та наближення його до європейських стандартів, ринкові відносини в сільському господарстві, питання міжрегіонального і транскордонного співробітництва в Україні.