Новини за 22 березня 2005р.

З метою залучення і підготовки молоді до державної служби і служби в органах місцевого самоврядування вчора, 21 березня, в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій почалося навчання за програмою тритижневого семінару «Державна служба в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи» для випускників вищих навчальних закладів 2005 р. Студенти-випускники брали участь в обласному конкурсі серед молоді «Мій вибір — державна служба» і зараховані до резерву на посади державних службовців. Навчання розраховано на три тижні. Перший тиждень занять триватиме теоретична частина, а наступні два тижні відводяться на практику — стажування в органах виконавчої влади.

У відкритті занять узяли участь і виступили заступник голови облдержадміністрації з гуманітарних, соціальних і політико-правових питань Володимир Тандура, заступник голови обласної ради Микола Петренко. Протягом навчання передбачаються виступи керівників області, обласних управлінь та організацій.

Сьогодні, 22 березня, з молоддю спілкувався чернігівський міський голова Олександр Соколов. Йшлося про те, як міська рада та її виконавчий комітет забезпечують соціально-економічний розвиток обласного центру.

Учора ж у Центрі почалося однотижневе навчання сільських, селищних, міських голів за професійною програмою підвищення кваліфікації за напрямом «Державне управління». На першій сесії слухачі з Носівського, Прилуцького, Сосницького, Чернігівського та деяких інших районів поглиблять свої знання з питань правового забезпечення державного управління і місцевого самоврядування, його організаційних основ, організації влади в Україні, гуманітарної, соціальної та економічної політики, реалізації прав і обов’язків громадян у територіальній громаді, аспектів управлінської діяльності, управління місцевими фінансами та бюджетом, культури мовлення тощо.

У п’ятницю, 25 березня, заплановано проведення «круглого столу», присвяченого основним засадам державної політики щодо безпеки життєдіяльності населення, повноваженням органів місцевого самоврядування у сфері ветеринарної медицини.

В. М. Бойко,

директор Центру