Новини за 16 червня 2006р.

16 червня 2006 р.

Сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів завершилося триденне навчання заступників голів районних рад, секретарів міських (міст обласного значення) рад за програмою тематичного короткотермінового семінару «Районні ради в системі місцевого самоврядування».

Про основні пріоритети в діяльності органів місцевого самоврядування йшлося у виступі голови обласної ради Наталії Романової.

Розглянуто широке коло питань діяльності районних рад, які представляють спільні інтереси територіальних громад.

Відбулося виїзне практичне заняття у Щорській районній раді. Голова районної ради Михайло Яковець детально розповів про соціально-економічну та суспільно-політичну ситуацію в районі, діяльність районної ради. Заступник голови районної ради Віталій Запорожець поділився досвідом роботи.

Слухачі відвідали населений пункт Тур’я і ознайомилися з практикою роботи сільської ради та виконкому, спілкувалися з досвідченим керівником територіальної громади і директором місцевої школи.

Учасники виїзного заняття оглянули експозицію музею Миколи Щорса, побували на знімальній площадці кіностудії.

В ході навчання відбулося жваве обговорення питань організації, стилю, форм і методів роботи заступника голови районної ради.