Новини за 1 грудня 2006р.

01 грудня 2006 р.

Ставлення громадськості до входження України до Європейського Союзу не є однозначним — частина суспільства за, інша не визначилась, але головна проблема в тому, що бракує інформації відносно розвитку європейських країн.

Ось чому проведення тренінгів, освітня робота вцілому з євроінтеграції є надзвичайно важливою справою. Так стверджувалося під час робочої зустрічі організаторів проекту «Адаптація соціальної політики та трудового законодавства України до стандартів ЄС», який реалізується Сіверським інститутом регіональних досліджень за підтримки міжнародного фонду Відродження. Воно відбувалося в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів працівників органів державної владади, місцевого самоврядування за участю представників таких же закладів з Черкас та Києва. Вів зустріч директор Сіверського інституту професор Сергій Лепявко.

Безпосередньо про проект, тренінги в його рамках, розповідала менеджер Людмила Семиног. З її слів в результаті отриманий різноманітний матеріал, використовуватиметься на завершальному етапі пректу для поширення по всій Україні.

За словами директора Черкаського центру Георгія Качури голови територіальних громад Черкащини завдячують за надану можливість взяти участь у тренінгу. Він також відзначив професіоналізм викладачів.

Заступник директора Київського центру Оксана Сірик стверджувала: не дивлячись на попередні прогнози тренінг викликав значний інтерес серед структур управлінь праці та соціальноного захисту адміністрації. В результаті чисельність слухачів замість очікуваних 25 становила 28.

Слухачі на думку директора Чернігівського центру Володимира Бойка, проект що реалізується є ледь не першим прикладом горизонтальної співпраці Центрів з власної ініціативи. Він продемонстрував можливість цих структур в плані об’єднання їх зусиль та підтримки громадськості. Також відзначалося що в Чернігові тренінг з євроінтеграції пройшов в дуже емоційній обстановці.

Своїми враженнями від спілкування зі слухачами у Черкасах, Миколаєві, Києві та Чернігові поділилися також тренери Наталія Мужикова та В’ячеслав Пузирний. Вони звернули увагу на затребуваності інформації про євроінтеграцію та її явну нестачу на сьогодні. Тож виявлена ініціатива щодо навчання голів територіальних громад та державних службовців, які займаються соціальною політикою та трудовим законодавсвом України є гарною ідеєю яку треба розвивати. Вони висловили свої міркування щодо майбутнього навчального посібника, який розповсюджуватиметься в Україні.

На завершення зустрічі Сергій Лепявко подякував всім присутнім за їх роботу.

Час оприлюднення з 1 грудня

Виконавець: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622)7-43-12