Новини за 8 лютого 2007р.

8 лютого 2007 р.

Впродовж трьох днів проходив семінар «Стратегічне планування розвитку територіальної громади, залучення інвестицій, розвиток підприємництва» для сільських голів всіх районів області.

Тренінг з проектного менеджменту в місцевому розвитку, стратегічного планування розвитку територій організували фахівці управління інвестицій і туризму Чернігівської міської ради. Особливу увагу приділено підготовці програм соціально-економічного розвитку.

Про повноваження органів місцевого самоврядування у сфері соціально-економічного розвитку розповіла начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради Валентина Падій.

Начальник управління харчової та переробної промисловості облдержадміністрації Григорій Панченко висвітлив основні напрями розвитку виробництва сільськогосподарської продукції в умовах вступу України до СОТ як важливого джерела інвестування територіальної громади.

На важливість дотримання регуляторного законодавства при прийнятті рішень органами місцевого самоврядування звернув особливу увагу голова представництва Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва Микола Овсяник. Він підкреслив відповідальність керівників територіальних громад за створення сприятливих умов розвитку підприємництва.

Час оприлюднення з 8 лютого

Виконавець: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622) 7-43-12