Новини за 28 березня 2007р.

28 березня 2007 р.

«В плані соціально-економічного розвитку міста Чернігова пріоритетними напрямами роботи є освіта та медицина, з міського бюджету що складає 262 млн.грн., на освіту передбачено 62 млн.грн., на медицину 92 млн.грн.,» — про це сказав під час семінару «Державна служба в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи», що проходить для студентів в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів чернігівський міський голова Олександр Соколов. Додатково з бюджету на вищезазначені галузі виділяється близько 5 млн. Але є інші напрями які потребують не меншої уваги та значної фінансової підтримки. Серед них турбота про благоустрій міста, підтримка його в належному стані, розбудова транспортних шляхів, дотримання екологічної безпеки тощо.

Залучення інвестицій з суттєвими фінансовими вливаннями в економіку міста є однією з складових що суттєво впливають на підвищення добробуту чернігівчан — відзначив міський голова.

Наприкінці зустрічі голова відповів на численні запитання студентів та сфотографувався на згадку.

* * *

«Реалізація державної політики в сфері освіти і науки » — під такою назвою розпочався сьогодні в Центрі триденний семінар для начальників відділів освіти райдержадміністрацій та управлінь освіти міських рад (міст обласного значення). У відкритті навчання прийняла участь заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Наталія Лещенко.

В центрі обговорення семінару — розвиток галузі освіти на Чернігівщині, заходи щодо вирішення проблем матеріально-технічного забезпечення закладів освіти, впровадження енергозберігаючих технологій в галузі освіти, комп’ютеризації навчальних закладів, інші актуальні питання, що постають перед керівним складом навчальних закладів області.

Час оприлюднення з 28 березня

Вик.: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622)7-43-12