Новини за 11 квітня 2007р.

11 квітня 2007 р.

    «Місцева влада повинна дійти до людей серцем, зрозуміти і сприйняти їх щоденні турботи і проблеми, й відповідним чином реагувати – іншого шляху нема» — про це сказав голова облдержадміністрації Микола Лаврик під час зустрічі з начальниками відділів з питань внутрішньої політики райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення. Вона відбулася 11 квітня вчора в рамках семінару «Актуальні проблеми внутрішньої політики України», що проходить у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
    В його відкритті взяли участь участь начальник управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Надія Молочко, заступник начальника управління інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Дмитро Никоненко та директор Центру Володимир Бойко. Вони окреслили загальний формат роботи тренінгу, зазначивши – саме працівники зазначених відділів є ланкою, що пов’язує громадськість з органами державної, значною мірою фомуючи ставлення до неї.
    У перший день роботи семінару за участю громадських організацій відбувся «круглий стіл», де обговорювалися напрями діяльності та ініціатив неурядових організацій в області. Представники Чернігівської міської молодіжної громадської організація “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень”, Чернігівської обласної благодійної організації „АРАТТА”, Чернігівської обласної організації Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т.Г. Шевченка, Чернігівської обласної організації Спілки жінок України, Чернігівської міської громадської організації «Сіверський інститут регіональних досліджень» виступили з міні-презентаціями своєї діяльності та взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування. Обговорювалися проблеми гендерної рівності, взаємодії церков та держави, практики волонтерства в сучасних умовах.
    Одночасно в Центрі пройшов черговий модуль постійно діючого семінару «Українська ділова мова. Основи комунікації» для спеціалістів відділів апарату, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та виконавчого апарату обласної ради.

Час оприлюднення з 11 квітня

Вик.: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622)7-43-12