Новини за 18 квітня 2007р.

18 квітня 2007 р.

НАТО навчатиме українських військовослужбовців в Чернігові

    З Брюсселя надійшло повідомлення – Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування визнаний одним з п’яти переможців за програмою «Україна – НАТО: перевід військових на цивільне становище». Вона реалізується в раках довгострокового співробітництва нашої країни з цією міжнародною інституцією за домовленістю з Міністерством оборони України та передбачає, зокрема, фінансування перенавчання і сприяння працевлаштуванню військовослужбовців Збройних сил України, що звільняються в запас або у відставку у зв’язку з їхнім скороченням.
    Чернігівський центр працює на цьому напрямі, починаючи з 2004 р.: спочатку з державним Національним координаційним центром з адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, а після його ліквідації – з ОБСЄ. Взаємодіє з останньою триває й сьогодні: у квітні – травні в Центрі навчаються офіцери гарнізону Чернігова. Протягом трьох років заклад вже накопичив певний досвід та методичні розробки, сформований викладацький склад, основа якого – представники місцевих вищ та працівники органів влади.
    Пріоритетом весь час залишалося навчання засадам підприємництва. Тож і тепер Центр представив на конкурс НАТО дві пропозиції: курс «Керівник структури малого бізнесу» (обсяг – 148 академічних годин, навчання триває майже місяць) та «Маркетинг і теорія продаж» (220 академічних годин, розрахований на півтора місяця). Перший реалізовуватиметься, починаючи з 5 червня, другий – з середини жовтня. Обидві навчальні програми передбачають вивчення основ маркетингу, менеджменту, законодавчої бази підприємництва в Україні, значна увага приділятиметься застосуванню інформаційних технологій. Однак, якщо «Керівник…» більше зорієнтований на самостійне бізнес-планування, то «Маркетинг…» – на роботу у вже сформованих підприємницьких структурах.
    На відміну від попередніх років Центр не лише навчатиме, але й сприятиме працевлаштуванню. Для цього резюме учасників розміщуватиметься на веб-сайті закладу, передбачається залучення до викладання діючих бізнесменів, а наприкінці курсу за домовленістю з обласним центром зайнятості організовуватиметься ярмарок вакансій. Заклад запрошує до співпраці всі зацікавлені сторони.

Час оприлюднення з 18 квітня

Вик.: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622)7-43-12