Новини за 19 квітня 2007р.

19 квітня 2007 р.

    Сьогодні вперше в Україні представникам керівництва райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення Чернігівщини вручив державні сертифікати на право запровадження системи управління якістю відповідно до ISO серії 9000 в місцевих органах виконавчої влади заступник генерального директора ДП «Чернігівстандартметрологія» Владислав Савенок.
    Таким був підсумок проведення Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів триденного семінару «Запровадження систем управління якістю у відповідності до ISO серії 9000 в органах місцевої влади».
    Досвідом запровадження системи управління якістю в органах виконавчої влади та на виробництві відповідно до вимог національних і міжнародних стандартів ISO серії 9000 поділилися уповноважений з питань системи управління якістю управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області Андрій Лобачов та віце-президент з якості ЗАТ «КСК «Чексіл» Іван Киселиця.
    Слухачі ознайомилися з практикою роботи державного підприємства «Чернігівський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».
    Навчання проводили фахівці «Чернігівського регіонального науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації», головного управління економіки Чернігівської облдержадміністрації.
    Під час підбиття підсумків навчання директор Центру Володимир Бойко за дорученням керівництва Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівської обласної ради побажав представникам керівництва райдержадміністрацій, міських рад успіху у запровадженні такої системи управління якості як невід’ємної складової реформування системи державного управління і відповідно прискорення процесу інтеграції України до Європейського Союзу.

***

ПРЕС-АНОНС

    В останній тиждень квітня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів навчатимуться:
    23-25 квітня 2007 року — заступники голів районних рад, секретарі міських рад (міст обласного значення) семінар має назву: «Конституційна, політична та адміністративно-територіальна реформи і місцева влада. Децентралізація влади»
    24-26 квітня 2007 року — сільські голови семінар на тему: «Повноваження органів місцевого самоврядування в галузі земельних та майнових відносин».

Час оприлюднення з 19 квітня

Вик.: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622)7-43-12