Новини за 23 квітня 2007р.

23 квітня 2007 р.

Стан та основні тенденції розвитку сучасної політичної системи, питання щодо проведення позачергових виборів народних депутатів України — ці та інші не менш актуальні проблеми розглядатимуться на семінарі «Конституційна, політична та адміністративно-територіальна реформи і місцева влада. Децентралізація влади» який розпочався сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для заступників голів районних рад, секретарів міських рад (міст обласного значення). Перед слухачами в перший день навчання виступив заступник голови обласної ради Олег Обушний, який звернув увагу на особливості організації та проведення позачергових виборів народних депутатів України.

Навчання передбачає розгляд низки найактуальніших питань сьогодення які постають перед керівниками органів місцевого самоврядування — це перш за все дотримання законності при прийнятті рішень органами влади, правове регулювання земельних та майнових відносин, зокрема державні гарантії щодо реалізації прав власності на землю громадян і суб’єктів господарювання, окремо розглядатимуться механізми та інструменти управління об’єктами комунальної власності тощо.

24 квітня планом навчання також передбачено виїзне практичне заняття з вивчення досвіду роботи міської ради м. Славутича Київської області.

Час оприлюднення з 23 квітня

Вик.: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622)7-43-12