Новини за 5 червня 2007р.

05 червня 2007 р.

   &nbsp  За словами заступника голови облдержадміністрації, кандидата історичних наук Володимира Тандури — одним з пріоритетних напрямків державної соціальної політики в нашій державі є інтенсивна реалізація ґендерної рівності, тому що права чоловіків та жінок завжди викликають дискусію в українському суспільстві і з цього приводу думки неоднозначні, тому що реалізація сучасної ґендерної політики вимагає комплексного вирішення, як теоретичного так і практичного аналізу з боку фахівців, представників наукових кіл та дослідників. Цими словами Володимир Тандура відкрив триденний семінар в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів «Розвиток гуманітарної сфери. Реалізація державної ґендерної політики в Україні» для заступників голів райдержадміністрацій, заступників голів міст обласного значення з гуманітарних питань.
   &nbsp  Питання розвитку гуманітарної та соціальної сфери будуть розглянуті під час круглих столів та тренінгу в роботі яких візьмуть участь керівники відповідних обласних управлінь.

***

   &nbsp  Близько 30 відсотків військовослужбовців звільнених в запас або у відставку зі Збройних сил України потребують перепідготовки, а 70 відсотків знаходять собі роботу після навчання в рамках проекту НАТО з перепідготовки військовослужбовців — підкреслив менеджер програми „НАТО-Україна” з підготовки військовослужбовців Крістофер Штаудт під час відкриття навчання військовослужбовців за місячним курсом „Керівник в структурі малого бізнесу” в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
   &nbsp  Учасники відкриття навчання начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Ігор Куц та заступник командуючого територіального управління „Північ” з гуманітарних питань, полковник Станіслав Гончар та в.о. ученого секретаря Центру Володимир Скрипка висловили побажання на подальшу співпрацю, а також подякували представникам НАТО за фінансову підтримку та надану можливість перепідготовки військовослужбовців.
   &nbsp  Вже більше як п’ять років НАТО фінансує та допомагає Україні у реалізації програми перепідготовки військовослужбовців. Саме Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації прийнявши участь у тендері щодо навчання слухачів вищезазначеної категорії, переміг здобувши право співпрацювати з НАТО щодо адаптації військовослужбовців до цивільного життя. Варто зазначити що Центр має досвід роботи з перепідготовки військовослужбовців співпрацюючи з ОБСЄ вже протягом 3-х років, в зв’язку з цим є ґрунтовні напрацювання в цьому напрямку, сформований викладацький склад — все це разом робить навчання найбільш адаптованим до цієї категорії слухачів.
   &nbsp  Завершиться навчання проведення ярмарки вакансій, де будуть представлені роботодавці провідних підприємств та організацій Чернігівської області.

***

   &nbsp  Перед секретарями сільських рад виступила заступник координатора науково-пошукової робочої групи для дослідження Голодомору 1932-1933р.р. на Чернігівщині, доцент Чернігівського педуніверситету, кандидат історичних наук Тамара Демченко. Вона розповіла про підготовку книги про Голодомор в області. Науковці, краєзнавці, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування складають списки загиблих та постраждалих від Голодомору мешканців області. Науковець наголосила, що наш обов’язок згадати всіх наших земляків, вбитих комуністичним режимом. У книзі передбачено публікація великої кількості раніше цілком таємних документів тієї доби, з яких можна дізнатися про цю трагедію. Дослідник закликала слухачів допомогти у зборі свідчень очевидців голоду.

Час оприлюднення з 05 червня

Вик.: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622)7-43-12