Новини за 14 червня 2007р.

14 червня 2007 р.

   &nbsp  «Перш ніж прийняти рішення, переконайтесь, що саме ви повинні його приймати» – відомими словами стародавнього римлянина Марка Юнія Брута почала свій виступ заступник начальника відділу контролю апарату облдержадміністрації, магістр державного управління Олена Фурсова. З висвітлення нею теми «Технологія підготовки та прийняття управлінського рішення в органах виконавчої влади» почалося друге заняття школи резерву кадрів Бобровицького району. Слухачі – сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради.
   &nbsp  Заступник начальника відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації Ніна Пригара розкрила ключові положення організації роботи зі зверненнями громадян у відповідності до чинного законодавства, наголосила на персональній відповідальності керівників і працівників органів виконавчої влади щодо захисту законних прав і свобод громадян.
   &nbsp  Під час підведення підсумків навчання керівник апарату Бобровицької райдержадміністрації Леся Циба та начальник навчально-методичного відділу Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Сергій Бутко підкреслили, що тільки ефективна управлінська діяльність посадових осіб на користь народу формує повагу й авторитет до влади в його очах.

***

   &nbsp  Завершилося навчання заступників голів, керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами, секретарів виконкомів міських (міст обласного значення) рад, що проходило 12-14 червня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
   &nbsp  В ході виїзного практичного заняття яке передбачено планом навчання до Ріпкинського району, вивчався досвід апаратної роботи районної держадміністрації. Голова райдержадміністрації Олександр Солохненко охарактеризував ситуацію в районі, зупинився на злободенних питаннях, шляхах налагодження співпраці органів влади та органів місцевого самоврядування. На круглому столі з актуальних питань апаратної роботи, керівники апаратів обмінялися набутим досвідом. Цікава розмова відбулася у селищній раді, де основна увага була зосереджена на питаннях виконання бюджету, благоустрою населеного пункту, залучення громадян до участі у вирішенні місцевих наболілих проблем.
   &nbsp  У підбитті підсумків навчання взяв участь і виступив вручивши свідоцтва про підвищення кваліфікації керівник апарату облдержадміністрації Володимир Приходько.

Час оприлюднення з 14 червня

Вик.: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622)7-43-12