Новини за 31 липня 2007р.

31 липня 2007 р.

      Рівень життя не може задовольнити громадян нашої держави, і саме на подолання бідності та соціальний захист найуразливіших верств суспільства спрямовані соціальні ініціативи Президента України Віктора Ющенка, проголошені 22 червня 2007 року в Острозькій академії, — зазначив в. о. голови облдержадміністрації Володимир Хоменко під час їх презентації, яка відбулася на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Також він підкреслив, що «Соціальні ініціативи» Глави держави матимуть у результаті переформатування всього державного бюджету, який, у свою чергу, стане більше соціально спрямованим.
      Презентація відбулася за участю в. о. першого заступника голови облдержадміністрації Наталії Білоус, заступника голови облдержадміністрації, керівника апарату Володимира Приходька, заступника голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Володимира Тандури, заступника голови обласної ради Олега Обушного, начальника управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Надії Молочко інших керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, громадських організацій, політичних партій, слухачів Центру та місцевих засобів масової інформації
      Як зазначила в. о. першого заступника голови облдержадміністрації Наталія Білоус, соціальні ініціативи передбачають підвищення розміру мінімальної заробітної плати, запровадження в повному обсязі Єдиної тарифної сітки з оплати праці працівників бюджетної сфери та підвищення інших виплат для збереження співвідношення, встановлення надбавки для фахівців установ освіти, охорони здоров’я, культури та соціальних працівників, які працюють у сільській місцевості, підвищення вдвічі грошового забезпечення військовослужбовцям строкової служби, збільшення розміру допомоги при народженні другої дитини, посилення державної підтримки багатодітних родин, встановлення соціальних гарантій багатодітним сім’ям, підвищення стипендій студентам-сиротам, забезпечення пунктів медичної допомоги на селі автотранспортом.
      Кроки, запропоновані Президентом, мають на меті поліпшити соціальний захист найуразливіших верств нашого суспільства, які потребують нагальної підтримки та допомоги з боку держави.

Час оприлюднення з 31 липня

Вик.: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622)7-43-12