Новини за 26 вересня 2007р.

26 вересня 2007 р.

      Проект НАТО-Україна щодо перепідготовки військовослужбовців має своє продовження. Підтвердженням тому є навчання чергової групи військовослужбовців звільнених в запас або у відставку зі Збройних Сил України у зв’язку з їх реформуванням в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Саме в цьому році в рамках даного проекту в Україні мають пройти перепідготовку близько 600 військовослужбовців. Постійно розробляються нові програми курсів, що мають задовольнити потреби бувших військових та допоможуть їм стати більш конкурентоспроможними на ринку праці. В рамках програми НАТО-Україна Центром було розроблено новий курс „Маркетинг та менеджмент продажу”. Це перша група даного напряму яка реалізується в місті Чернігові.
      У відкритті навчання взяли участь менеджер програми „НАТО-Україна” з перепідготовки військовослужбовців Крістофер Штаудт, Обласний військовий комісар Ярослав Рутар, головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Сергій Меженний.
      Відкриваючи навчання менеджер програми „НАТО-Україна” з перепідготовки військовослужбовців Крістофер Штаудт зазначив: „Я хочу побажати всім присутнім щоб після навчання в Центрі ви були успішними в цивільному житті і ті знання, навички та вміння були використані в повному обсязі, а ми в свою чергу спільно з Центром зробимо все необхідне для цього.
      По завершенню зустрічі слухачі висловили подяку організаторам навчання за отриману можливість підвищити свою кваліфікацію.

***

      Сьогодні в Центрі розпочалося навчання спеціалістів апаратів райдержадміністрацій на тему: «Сучасні інформаційні технології в державному управлінні». Навчання передбачає практичне ознайомлення та вивчення ведучих інформаційних технологій їх використання в повсякденній роботі на посаді державного службовця, що в свою чергу має інтенсифікувати процеси інформаційно-комунікаційної взаємодії.

Час оприлюднення з 26 вересня

Вик.: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622)7-43-12