Новини за 8 жовтня 2007р.

8 жовтня 2007 р.

      Посадові особи органів місцевого самоврядування — секретарі сільських, селищних рад та державні службовці — начальники відділів, спеціалісти з контролю апаратів райдержадміністрацій, управлінь, відділів та апарату облдержадміністрації розпочали сьогодні (8 жовтня) навчання в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
      Протягом тижня працівники територіальних громад розглядатимуть питання організації діяльності органів місцевого самоврядування у відповідності до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, проходження служби в органах місцевого самоврядування, відповідно до Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”. Зупиняться на взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, органів виконавчої влади з правоохоронними органами по зміцненню правопорядку та законності в області, окремо аналізуватимуть шляхи запобігання та протидії корупційним діям.
Не залишиться поза увагою гуманітарний блок питань серед яких: політична система України: сучасний стан та основні тенденції розвитку, державно-церковні взаємини та релігійна ситуація в Чернігівській області, психологічні засади ділового спілкування, мовленевий етикет та технологія полеміки.
      Під час другої сесії начальники відділів, спеціалісти з контролю апаратів райдержадміністрацій, управлінь, відділів та апарату облдержадміністрації зупиняться на питаннях серед яких координація заходів щодо забезпечення контролю за виконанням органами державної влади актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації. Також розглянуть питання компетенції відділу контролю щодо випереджувального моніторингу строків виконання документів, розробки та внесення пропозицій підвищення рівня виконавської дисципліни в органах державної виконавчої влади та органах місцевого самоврядування.
      Навчання передбачає практичне заняття в облдержадміністрації, де слухачі матимуть змогу ознайомитися з роботою відділу контролю та загального відділу.

Час оприлюднення з 8 жовтня

Вик.: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622)7-43-12