Новини за 12 листопада 2007р.

12 листопада 2007 р.

      Курс «Керівник в структурі малого бізнесу» має ліцензію Міністерства освіти України, його мета вивчення колишніми військовослужбовцями основних засад бізнес-планування, зокрема організації свого власного бізнесу — зазначив директор Центру Володимир Бойко під час відкриття навчання в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
      Учасниками відкриття були начальник відділу кадрів обласного військового комісаріату Борис Лапа, представник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Сергій Болдирєв.
      Протягом місяця 20 військових які звільнені в запас чи у відставку підвищуватимуть кваліфікацію. Це здійснюється вдруге в цьому році в рамках програми ОБСЄ «Людський вимір». Навчальна програма передбачає вивчення ряду предметів бізнесового спрямування серед яких основи підприємництва, маркетинг, підприємницьке право, організація обліку на малих підприємствах, управління фінансами і кредитування, тобто буде наданий комплекс знань що допоможе відкрити свій бізнес. Окремо будуть будуть розглянуті питання використання інформаційних технологій на підприємстві.
      Навчальна програма також передбачає проведення практичного заняття на підприємстві Чернігівського відділення компанії «САН Интербрю Україна», де будуть розглянуті питання організації роботи з персоналом та відбудеться ознайомлення з діяльністю підприємства.
      Завершиться навчання комплексним комп’ютерним тестуванням за результатами якого слухачі (колишні військовослужбовці) отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка з напряму „Менеджмент” та сертифікат ОБСЄ, що має збільшити їх можливості на ринку праці.

Час оприлюднення з 12 листопада

Вик.: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622)7-43-12