Новини за 16 травня 2008р.

16 травня 2008 р.

      15 травня п.р. у Центрі підвищення кваліфікації кадрів відбулося засідання прес-клубу «Ділове слово», яке традиційно організовує управління у справах преси та інформації. Захід був присвячений темі «Україна європейська: інтеграційні процеси».
       «Інтеграція повинна ґрунтуватися на інформації»,- таку думку висловила начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Надія Молочко під час свого виступу. Вона розповіла про просвітницькі акції, що спрямовані на розширення знань людей про євроінтеграційні процеси (це такі заходи як «Україна – європейська держава», «Карта до Європи», фестиваль «Поліське коло»). «Просвітницьку діяльність треба починати зі школи. На сьогоднішній день проводиться потужна робота зі школярами на теми євроінтеграції»,- наголосила Надія Молочко.
      Про своє недавнє перебування в штаб-квартирі НАТО в складі групи з 15 чоловік (викладачі, журналісти, громадські діячі) з Києва, Донецька, Житомира, Чернігова, Сімферополя, Харкова, Одеси, Луганська розповів журналістам директор Центру Володимир Бойко. Поїздка організовувалась Центром інформації та документації НАТО в Україні з метою ознайомлення з роботою штаб-квартири НАТО у Брюсселі та штабом стратегічного командування з операцій у Монсі.
      Перебування в Брюсселі передбачало низку зустрічей зі штатними працівниками зазначених офісів НАТО, іноземними, в тому числі українськими, представниками в НАТО. «Чим є сучасне НАТО?», «Як Україна співпрацює з НАТО?», «Як Росія співпрацює з НАТО?», «Якими є результати Бухарестського самміту для України?», «Як оцінюються нещодавні заяви російських посадовців щодо євроатлантичної інтеграції України?» – такі питання обговорювались під час цих зустрічей і були висвітлені перед журналістами Володимиром Бойком. «Приєднуватися до Організації Північно-Атлантичного договору чи ні – це право самовизначення тієї чи іншої країни до якої системи безпеки вона хоче належати», – таким було резюме виступу.

***

      Врученням свідоцтв про підвищення кваліфікації завершилося сьогодні навчання заступників голів районних рад, секретарів міських рад Чернігова, Ніжина та Прилук. Протягом трьох днів керівники органів виконавчої влади вивчали тему: «Нормативно-правове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування». На підбитті підсумків навчання були присутні заступник керівника апарату обласної державної адміністрації Лариса ЮРЧЕНКО та керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Василь ФЕСЕНКО.
      Час оприлюднення з 16 травня 2008 року
      Контактний телефон 8(0462) 675-021