Новини за 23 травня 2008р.

23 травня 2008 р.

СЕКРЕТАРІ ОЗНАЙОМИЛИСЯ З БЕРЕЗНЯНСЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ, А СПЕЦІАЛІСТИ ВИКОНАВЧИХ АПАРАТІВ РАЙОННИХ, МІСЬКИХ РАД – З МІСЬКОЮ ТА РАЙОННОЮ РАДОЮ НІЖИНА

      Cекретарі сільських рад ознайомилися з роботою селищної ради смт. Березна Менського району. Виїзне практичне заняття було заплановане в рамках навчання за професійною програмою в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, воно відбулося за участю заступника голови-керівника апарату Менської районної адміністрації Валерія МАГУЛИ. Селищний голова Андрій ПРЯДКО зробив невеликий історичний екскурс в минувшину смт. Березна, яке має досить давню історію (засноване у ХІІ столітті), детально зупинився на роботі селищної ради, окресливши основні напрями роботи. Керівник територіальної громади зазначив, що на балансі селищної ради утримується дитячий садок, Будинок дитячої та юнацької творчості, пожежна охорона. Рада докладає всіх зусиль для розвитку підприємництва. На сьогодні в смт. Березна працює 120 суб’єктів підприємницької діяльності. Працює ринок на 416 торгових місць.
      Слухачі відвідали заклади соціально-культурного призначення, ознайомилися з експозиціями історико-краєзнавчого музею ім. Г.Г. Верьовки, також побували в дошкільному навчальному закладі «Берізка». В селищі на даний час існує близько 30 підприємств, які працюють та активно поповнюють бюджет селища. Серед них ТОВ «Березнянське заводоуправління». на якому побували учасники виїзного практичного заняття. В селищі працюють Будинок культури, Будинок дитячої та юнацької творчості, дві бібліотеки, загальноосвітня спеціальна школа-інтернат.

       22 травня п. р. спеціалісти виконавчих апаратів районних, міських (міст обласного значення) рад, навчаючись за професійною програмою, відвідали місто Ніжин, де мали можливість ознайомитись з досвідом роботи Ніжинської міської та районної ради. Відкрив виїзне заняття голова Ніжинської міської ради Михайло ПРИХОДЬКО. Він розповів про свій досвід головування, про проблеми, що стоять перед міською владою та окреслив шляхи їх вирішення. «Принцип який ми пропагуємо – конкретна робота. Повинна бути позитивна динаміка в усіх галузях», – підсумував свій виступ голова міської ради. Подальша робота слухачів продовжувалась по підгрупах: спеціалісти районних рад ознайомились з роботою відділів районної ради, а спеціалісти міських рад спілкувалися з керуючим справами Ніжинської міської ради Анатолієм КРУТЬКО. Насамкінець заняття група відвідала Вертіївську сільську раду.
      23 травня слухачі обох груп успішно пройшли комп’ютерне тестування та отримали свідоцтва про завершення навчання.

***

      Завершила двотижневе навчання група тимчасово непрацюючих громадян. Всі вони навчалися за направленнями Обласного центру зайнятості, за програмою «Підприємець-початківець». Слухачі успішно захистили бізнес-плани, які було розроблено відповідно до бізнес-ідеї з урахуванням потреб ринку.
      Час оприлюднення з 23 травня 2008 року.
      Виконавець: Михеєнко О.А.
      конт. тел.: (8-0462)77-43-12