Новини за 3 липня 2008р.

3 липня 2008 р.

ВИЇЗНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ В СЕМЕНІВЦІ

      Черговий виїзний семінар-тренінг «Правове регулювання земельних відносин», організований Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації, відбувся 3 липня в приміщенні Семенівської райдержадміністрації для посадових осіб місцевого самоврядування Семенівського району.
      Провів семінар головний спеціаліст відділу землеустрою та використання земель головного управління земельних ресурсів у Чернігівській області Віктор ПРИМАЧЕНКО. Роз’яснювалися актуальні питання серед яких реалізація права власності на землю, право на приватизацію землі, механізми відведення земельних ділянок, порядок оренди земельних ділянок, розміри земельного податку, порядок проведення земельних аукціонів, продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
      Найбільш хвилюючими питаннями для сільських голів району виявилися питання оренди земельних ділянок в межах житлового фонду, укладення договорів оренди, про приватизацію землі, про припинення права користування, розпаювання, використання місцевою радою земель (паїв), які використовуються власником. На ці та інші чисельні запитання були отримані кваліфіковані відповіді від Віктора ПРИМАЧЕНКА.

* * *


      3 липня 2008 року розпочався тематичний короткотерміновий семінар «Робота з електронною базою виборців, сформованою в інформаційно-аналітичній системі «Списки виборців» для спеціалістів відділів ведення Державного реєстру виборців. Це позапланове навчання і воно буде проходить переважно у формі практичних занять, на яких слухачі оволодіють навичками роботи з ІАС «Списки виборців».

      Час оприлюднення з 3 липня 2008 року
      Виконавець: Коваленко Н.В.
      конт. тел.: (8-04622)77-43-12