Новини за 28 липня 2008р.

28 липня 2008 р.

В ЦЕНТРІ ВПЕРШЕ ГОТУВАТИМУТЬ МЕНЕДЖЕРІВ З ЛОГІСТИКИ

      «Я сподіваюся що навчання пройде цікаво, змістовно та корисно. А ми для цього зі свого боку все необхідне робитимемо», — цими словами розпочала відкриття навчання за новим курсом «МЕНЕДЖЕР З ЛОГІСТИКИ» в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації заступник директора Центру Тамара Куприяненко.

      Курс «МЕНЕДЖЕР З ЛОГІСТИКИ» розроблено навчально-методичним відділом Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації. Він готувався у тісній співпраці з ведучими фахівцями з менеджменту в невиробничій сфері та викладачами провідних Чернігівських вищів, а також з урахуванням пропозицій Обласного центру зайнятості, який і є основним замовником навчання. Навчальний курс розрахований на громадян з вищою освітою незалежно від спеціальності, без вимог до стажу роботи.

      Перша група тимчасово непрацюючих громадян в кількості 12 осіб за направленнями Обласного центру зайнятості підвищуватимуть свою кваліфікацію протягом трьох місяців з 28 липня по 22 жовтня 2008 року.

      Всього курс включає 494 навчальні години. Протягом трьох місяців слухачі під час теоретичних та практичних занять вивчатимуть питання, які є базовими в роботі менеджера з логістики — це і управляння транспортом, складським господарством, запасами, кадрами, організація інформаційних систем, комерційна діяльність, основи організації обліку та багато іншого.

      Запровадження такого навчального курсу обумовлено необхідністю підвищення конкурентоспроможності безробітних громадян на ринку праці та викликано потребою у фахівцях, що володіли б знаннями, вміннями та навичками, які б застосовувалися для забезпечення роботи підприємства, установи чи організації, насамперед у сфері малого та середнього бізнесу.

      Час оприлюднення з 28 липня 2008 року
      Виконавець: Михеєнко О.А.
      конт. тел.: (8-0462)77-43-12