Новини за 1 жовтня 2008р.

01 жовтня 2008 р.


      «Управління персоналом, протидія корупції в органах державного управління та місцевого самоврядування” — така назва семінару, який розпочався в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для заступників начальників управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення. Семінар триватиме з 1 по 3 жовтня 2008 року.
      Відкрили навчання начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Микола УЛОЖЕНКО та директор Центру, кандидат історичних наук Володимир БОЙКО. По завершенню відкриття перед слухачами виступив М. Уложенко, на тему «Основні завдання реалізації соціальної політики перед місцевими органами праці та соціального захисту населення».
      Триденний семінар окрім вузькоспеціалізованих, суто професійних питань включає в себе розгляд загальних аспектів діяльності управлінського керівного складу: прийняття управлінських рішень, розв’язання соціальних конфліктів у державно-управлінській сфері, система мотивації праці в структурі кадрового менеджменту, детально розглядатимуться причини та умови, що призводять до порушення антикорупційного законодавства та заходи з їх усунення.

      Час оприлюднення з 01 жовтня 2008 року
      Виконавець: Михеєнко О.А.
      конт. тел.: (8-0462) 77-43-12