Новини за 8 жовтня 2008р.

8 жовтня  2008 р.

      8 жовтня об 11.00 у смт. Десна Програма НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців та Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відкрили навчальний курс «Керівник в структурі малого бізнесу» для колишніх військових, які прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування у цивільному житті.
      У відкритті курсів взяли участь менеджер «Програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців» Крістофер Штаудта, представники територіального управління «Північ», відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації.
       Володимир Бойко, директор Центру підвищення кваліфікації кадрів, повідомив, що вперше таке навчання проводиться в смт. Десна. Слухачі впродовж майже двох місяців опановуватимуть програму економічного курсу, яка дасть необхідні знання для започаткування власної справи.
      Крістофер Штаудт висловив сподівання, що це навчання принесе користь слухачам і буде не останнім.
      «З досвіду спілкування з іншими групами можу сказати, що у запропонованому вам курсі нема жодного неважливого предмету, всі вони допоможуть вам зорієнтуватись в економічному і правовому просторі та апробувати знання на практиці» — підкреслив представник територіального управління «Північ» (заступник начальника відділу соціально-психологічної роботи центру особового складу територіального управління «Північ») підполковник Юрій Бабій.
      «Ми дуже раді, що така програма дійшла і до нашого віддаленого гарнізону і це добре, що не від’їзжаючи з міста є можливість отримати знання» — підсумував Олександр Деркач, заступник начальника навчального центру з навчальної роботи.

      Час оприлюднення з 8 жовтня 2008 року
      Виконавець: Коваленко Н.В.
      конт. тел.: (8-0462)77-43-12