Новини за 12 листопада 2008р.

12 листопада 2008 р.

       «Державною мовою в Україні є українська мова, тому кожний державний службовець зобов’язаний досконало володіти нею. В країнах Європейського союзу державні службовці володіють декількома мовами, це є необхідністю в умовах існування в єдиному європейському просторі. Отож, кожному із нас необхідно прагнути вдосконалювати свою мову та мовленнєві навички, саме це має на меті семінар, який розпочався сьогодні», — сказав директор Центру, кандидат історичних наук Володимир БОЙКО, відкриваючи семінар «Українська ділова мова. Основи комунікації» для спеціалістів райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
      З метою кращого оволодіння навичками ділового мовлення заплановано проведення ряду тренінгових занять. Зокрема на тему: «Етика посадової особи місцевого самоврядування як вид професійної етики. Мовленєвий етикет», який проводитиме практичний психолог-консультант, бізнес-тренер Ірина Глушко. Також відбудуться тренінги на тему: «Мистецтво публічного виступу. Інтерв’ю. Доповідь. Участь у дебатах», які проводитиме старший викладач Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка Олександр Норов.

***


      Завершився триденний семінар «Діловодство в органах місцевого самоврядування», що проходив для начальників загальних відділів виконавчих апаратів районних, міських (міст обласного значення) рад. Слухачі отримали свідоцтва про підвищення своєї кваліфікації. Враховуючи побажання слухачів наступного року плануються виїзні ознайомчі заняття в Верховній Раді України.

      Час оприлюднення з 12 листопада 2008 року
      Виконавець: Михеєнко О.А.
      конт. тел.: (8-0462) 77-43-12