Новини за 8 грудня 2008р.

08 грудня 2008 р.

ДРУГА СЕСІЯ У СПЕЦІАЛІСТІВ У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ ГОЛОВНОГО, РАЙОННИХ УПРАВЛІНЬ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ


       Сьогодні розпочали навчання за професійною програмою спеціалісти у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи головного, районних управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій. Це вже друга сесія професійної програми, під час якої заплановано тематичні зустрічі з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, порядку фінансування програм, пов’язаних із соціальним захистом населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи та з інших питань.
       В рамках навчання заплановано проведення круглого столу «Права людини: їх витоки, механізми захисту». Також під час практичного заняття спеціалісти відвідають та ознайомляться з роботою відділу у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення Чернігівської райдержадміністрації та центру по нарахуванню та виплаті допомог.
       Завершиться друга сесія комп’ютерним тестуванням, за результатами якого слухачам будуть видані свідоцтва про підвищення кваліфікації.

       Час оприлюднення з 8 грудня 2008 року
       Виконавець: Фесенко М.В.
       конт. тел.: (8-0462) 77-43-12