Новини за 26 грудня 2008р.

26 грудня 2008 р.

      Сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбулася зустріч зі студентами випускних курсів ВНЗ міста Чернігова, які навчатимуться за програмою семінару «Державна служба в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи». Навчання проходитиме з 30 березня по 10 квітня 2009 р., а сьогодні молодь мала можливість поспілкуватися з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування, з перших вуст дізнатися про перспективи і особливості державної служби, отримати відповіді на хвилюючі питання.      Заступник голови обласної ради Олег Обушний, виступаючи перед студентами, наголосив на важливості роботи державних службовців та на високій відповідальності, що несуть на собі посадовці.
      Про особливості кадрової роботи та умови прийняття на державну службу розповів потенційним державним службовцям начальник відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації Василь Колодін.
      На зустрічі були присутні і колишні учасники програми, які зараз успішно працюють у відділах і управліннях облдержадміністрації, вони поділились особистим досвідом, розказали про свій шлях до нинішньої посади та про реалії роботи в органах державної влади.
      По завершенню зустрічі студенти пройшли комп’ютерне тестування, яке виявило рівень обізнаності молоді з Конституцією України та з Законом України «Про державну службу».

      Час оприлюднення з 26 грудня 2008 року
      Виконавець: Фесенко М.В.
      конт. тел.: (8-0462) 77-43-12