Новини за 16 лютого 2009р.

16 лютого 2009 р.

       Сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів за напрямом 1501 «Державне управління» розпочали тижневе навчання відразу дві групи: секретарів та бухгалтерів сільських рад.
       Перша сесія навчання бухгалтерів передбачає ряд конверсаторіумів, під час яких будуть обговорені питання планування та використання коштів місцевих бюджетів, оподаткування неприбуткових організацій, повноваження місцевих органів влади в сфері бюджету та фінансів, а також актуальні питання виконання податкового законодавства.
       Про основні вимоги щодо бухгалтерського обліку і звітності в бюджетних установах та про виконання місцевих бюджетів в умовах їх казначейського обслуговування бухгалтери зможуть дізнатися під час тематичних зустрічей, що також заплановані програмою першої сесії навчання.
       Програмою навчання секретарів передбачено вивчення правових засад місцевого самоврядування, причин та умов, що призводять до порушення антикорупційного законодавства та заходів з їх усунення, основних завдань та організації роботи з документами в органах місцевого самоврядування.
       В формі конверсаторіумів пройдуть для секретарів заняття, присвячені структурі та компетенції органів державного управління на території, взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, організаційно-кадровому забезпеченню діяльності органів місцевого самоврядування, формуванню іміджу посадової особи місцевого самоврядування.
      Плани перших сесій навчання секретарів та бухгалтерів передбачають вивчення як вузьких професійних питань так і більш загальних тем, що є актуальними для обох груп.

       Час оприлюднення з 16 лютого 2009 року
       Виконавець: Фесенко М.В.
       конт. тел.: (8-0462) 676 052