Новини за 13 березня 2009р.

13 березня 2009 р.

      В останній день тематичного короткотермінового семінару «Розробка та управління проектами», що проходив в Центрі підвищення кваліфікації держслужбовців 11 –13 березня, відбувся круглий стіл «Головні історичні етапи державного будівництва в Україні: до 70 річчя подій 1938-1939 років, пов’язаних із проголошенням та збройним захистом Карпатської України».
      Проводили захід доцент кафедри історії та археології України Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, кандидат історичних наук Тамара Демченко та директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко. В режимі телемосту у круглому столі також взяли участь представники Закарпатської області: професор кафедри історії України Ужгородського національного університету, доктор історичних наук Сергій Федака та директор Закарпатського Центру підвищення кваліфікації кадрів Віктор Пащенко.
       «На жаль, зараз мало хто знає про події сімдесятирічної давності, пов’язані з історією проголошення Карпатської України, але це важлива віха історії нашої держави, і сьогодні ми спробуємо дещо більше дізнатися про те, що відбувалося на Західній Україні в 1938-1939 роках», – зазначив у вступному слові Володимир Бойко.Зрозуміти історичні контексти проголошення та захисту Карпатської України слухачам допомогли історичні екскурси, що провели Тамара Демченко та Сергій Федака. Вони розповіли про особливості тогочасної політичної та економічної ситуації на Західній Україні. Про те, як перекликаються ці історичні події з сучасністю, говорили директори Чернігівського та Закарпатського Центрів.

      Час оприлюднення з 13 березня 2009 року
      Виконавець: Фесенко М.В.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052