Новини за 18 березня 2009р.

18 березня 2009 р.

      Семінар «Соціально-психологічні аспекти управлінської діяльності: керівництво і лідерство, формування команди. Імідж державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування» пройшов 18 березня в Коропі. Заняття було організовано Центром підвищення кваліфікації кадрів для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів влади Коропського району.
      Відкривали заняття керуюча справами виконавчого апарату Коропської районної ради Галина Величко та керівник апарату Коропської райдержадміністрації Олександра Бойченко.
      Разом з доцентом кафедри менеджменту Чернігівського державного технологічного університету, кандидатом економічних наук Світланою Задорожною слухачі обговорили соціальні складові управління в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, дізналися про психологічні особливості роботи та складові іміджу державного службовця.
       «Менеджмент спирається на певні закони, лише знаючи їх можна ефективно та плідно здійснювати керівництво колективом та організувати якісну роботи команди», – зазначила викладач підсумовуючи навчання.
      Наступний семінар з даної теми планується провести в червні для посадовців Менського району.

      Час оприлюднення з 18 березня 2009 року
      Виконавець: Фесенко М.В.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052