Новини за 25 березня 2009р.

25 березня 2009 р.

      1 квітня 2009 року відзначається двохсотріччя з дня народження видатного письменника Миколи Васильовича Гоголя. З нагоди цієї непересічної дати в Центрі підвищення кваліфікації кадрів відбулася тематична зустріч «200 – річчя від дня народження Гоголя Миколи Васильовича (1809 – 1852), українського і російського письменника». Зустріч відбулася в рамках першої сесії навчання новопризначених спеціалістів райдержадміністрацій, управлінь та відділів облдержадміністрації.
      Проводила захід доцент кафедри філософії та культурології Чернігівського державного педагогічного університету, кандидат філософських наук Марина Каранда.
       «Микола Гоголь – неоднозначна та суперечлива особистість, геніальний письменник. Його ім’я овіяне міфами і чутками. Ми з вами постараємось розібратися і впорядкувати ті знання про Гоголя які в нас є і, можливо, дізнатися дещо нове про життя і творчість цього письменника», – зауважила викладач, розпочинаючи заняття.
       «Чому було спалено другий том «Мертвих душ?», «Чи правда, що Гоголь був похований живцем?», «Чому так багато містифікацій у творах Миколи Васильовича?» – на ці та багато інших питань відповідала Марина Каранда протягом зустрічі зі слухачами.Марина Василівна розповіла про юнацькі роки Миколи Гоголя, проведені в Ніжині,про життя за кордоном та смерть письменника. Було проаналізовано зв’язок між біографічними данними письменника та його творчістю. Не обйшлася розмова про Гоголя без аналізу його творів, розмов про філософські погляди, що автор викладав у своїй прозі.

      Час оприлюднення з 25 березня 2009 року
      Виконавець: Фесенко М.В.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052