Новини за 27 березня 2009р.

27 березня 2009 р.

      Виїзний семінар-тренінг «Запобігання і протидія корупції у сфері державного управління» відбувся сьогодні в Бобровиці. Учасниками даного навчання стали посадові особи місцевого самоврядування, державні службовці місцевих органів виконавчої влади Бобровицького району. Заняття було організовано Центром підвищення кваліфікації кадрів, воно стало першим з ланцюга виїзних семінарів на дану тему.
      Відкривали навчання заступник голови районної державної адміністрації Олександр Шаманський та заступник голови районної ради Тетяна Ковчежнюк. Вони підкреслили актуальність проблеми корупцї для сучасної України, зауважили суперечливість ситуації, що склалась у сфері протидії корупції.
      Проводив семінар головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Сергій Меженний. Як трактуються корупція та корупційні правопорушення в діючому антикорупційному законодавстві України, які існують заходи для усунення причин та умов, що призводять до вчинення корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, про це в інтерактивній формі розповів слухачам Сергій Олександрович. За допомогою методики ажурна пилка слухачі дізналися про світовий досвід боротьби з корупцією та його використання в умовах України.
      Підсумовуючи семінар, керівник апарату районної державної адміністрації Леся Циба зазначила, що такі навчання сприяють покращенню ситуації з протидії корупції, формують негативне ставлення до цього явища у державних службовців і посадових осіб.
      Наступний семінар з даної теми заплановано провести в червні для посадових осіб та державних службовців Носівського району.

      Час оприлюднення з 27 березня 2009 року
      Виконавець: Коваленко Н.В.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052