Новини за 2 квітня 2009р.

02 квітня 2009 р.

      Починаючи з 2004 року, Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів бере участь у програмах, спрямованих на допомогу військовослужбовцям, що звільняються або плануються на звільнення зі Збройних сил України у зв’язку з їх реформуванням.
      2 квітня в Центрі розпочала навчання чергова група військових. Вони навчатимуться за програмою курсу «Комп’ютерна графіка та дизайн».
      На відкритті занять Менеджер програми «НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців» Крістофер Штаудт розказав слухачам про мету та джерела фінансування програми для військових, відповів на питання, що цікавили присутніх. «Приблизно 80% військових, які пройшли навчання за нашою програмою, знайшли собі роботу, сподіваюсь, що і ви отримаєте гарну базу для подальшого працевлаштування»,- сказав у своєму виступі Крістофер Штаудт.
       «Звільненим військовим іноді важко буває пристосуватись до цивільного життя. Навчання в Центрі спрямоване саме на те, щоб ви могли як найшвидше знайти себе в цивільній професії, безболісно пережили адаптаційний період», – зазначив заступник обласного військового комісара з виховної роботи підполковник Олександр Лапа.
       «Я думаю ви використаєте свій шанс здобути знання. Бажаю вам успіхів у цьому навчанні», – підсумував заступник начальника з виховної та соціально-психологічної роботи територіального управління «Північ» полковник Станіслав Гончар.
      Програма навчання розрахована на 224 академічні години і є частиною співробітництва між Україною та НАТО у сфері перепідготовки та адаптації до цивільного життя військовослужбовців. Курс триватиме два місяці і фінансуватиметься НАТО.

      Час оприлюднення з 2 квітня 2009 року
      Виконавець: Фесенко М.В.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052