Новини за 7 квітня 2009р.

07 квітня 2009 р.

      Тематичний короткотерміновий семінар присвячений питанням комунальної власності та земельних відносин в діяльності місцевих рад розпочався сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів. Три дні за програмою даного семінару навчатимуться заступники голів районних рад, секретарі міських рад міст обласного значення.
      Першою перед слухачами виступила начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради Валентина Падій. Конверсаторіум, який вона проводила, було присвячено правовим аспектам діяльності органів місцевого самоврядування та змінам до чинного законодавства, що стосуються роботи районних рад.
      Програма семінару передбачає насичене та змістовне навчання. Правове регулювання повноважень органів місцевого самоврядування в галузі майнових відносин, оренда комунального майна, повноваження органів місцевого самоврядування в сфері земельних правовідносин у зв’язку з прийняттям змін до чинного земельного законодавства – ці та інші питання обговорять заступники голів під час конверсаторіумів та тематичних зустрічей.
      Обговорити фінансові повноваження органів місцевого самоврядування, організацію і проблеми виконання бюджету в сучасних умовах посадовці зможуть з головою постійної комісії з питань бюджету і фінансів обласної ради Михайлом Подолякою, а про правомочність щодо володіння, користування та розпорядження об’єктами комунальної власності розповість заступник начальника управління комунального майна обласної ради Людмила Кушнір.

      Час оприлюднення з 7 квітня 2009 року
      Виконавець: Фесенко М.В.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052