Новини за 15 квітня 2009р.

15 квітня 2009 р.

      15 квітня 2009 р. Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів провів виїзний семінар-тренінг «Запобігання і протидія корупції у сфері державного управління» у м. Прилуки. Учасниками даного навчання стали посадові особи місцевого самоврядування Прилуцької міської ради. Воно стало другим у серії виїзних семінарів на дану тему.
      У відкритті навчання взяла участь заступник Прилуцького міського голови Лілія Нікітченко. Вона зазначила: «В Україні корупція є однією із проблем, які потребують невідкладного розв’язання. Вона становить загрозу соціальному прогресу, національній безпеці, становленню громадянського суспільства. Тому ми сьогодні зібрались тут і, я думаю, використаємо можливість, яку надає нам Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів».
      Проводив семінар головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Сергій Меженний. Занняття було побудовано в інтерактивній формі. Це дало змогу учасникам не лише послухать викладача, але й самим знайти відповіді на питання: що таке корупція, чому в Україні склалась така ситуація в даній сфері, що залежить від кожної людини у напрямку подолання цього явища в суспільстві. За допомогою методики ажурна пилка слухачі дізналися про світовий досвід боротьби з корупцією та його використання в умовах України.
      Учасники дійшли висновку що такі навчання сприяють покращенню ситуації з протидії корупції, формують негативне ставлення до цього явища.

      Час оприлюднення з 15 квітня2009 року
      Виконавець: Коваленко Н.В.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052