Новини за 13 травня 2009р.

13 травня 2009 р.

       Як покращити підприємницький клімат через дотримання регуляторного законодавства при прийнятті регуляторних рішень, які особливості у відстеженні результативності регуляторних актів, як планувати діяльність з підготовки проектів регуляторних актів – ці та інші питання розглядатимуться в рамках роботи за програмою короткотермінового тематичного семінару «Особливості здійснення регуляторної політики та механізм сприяння розвитку підприємництва». Семінар розпочався сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів. Відкрив навчання заступник начальника управління розвитку споживчого ринку та підприємництва головного управління економіки Віктор Власенко.
       Аудиторією даного семінару є начальники управлінь економіки райдержадміністрацій або особи відповідальні за стан впровадження регуляторної політики.
       Протягом трьох днів навчання для слухачів заплановано ряд тематичних зустрічей, що будуть присвячені питанням реформування дозвільної системи у сфері господарської діяльності та впровадження нової системи державного нагляду (контролю) в сфері господарської діяльності, ліцензуванню як одній із форм державного регулювання господарської діяльності та іншому.
       Розв’язанню гострих проблем за різними напрямками функціонування бізнесу в сучасних кризових умовах та антикризовій карті буде присвячено окрему зустріч, що проведе представник Держкомпідприємництва України у Чернігівській області.

       Час оприлюднення з 13 травня 2009 року
       Виконавець: Фесенко М.В.
       конт. тел.: (8-0462) 676 052