Новини за 18 травня 2009р.

18 травня 2009 р.

      18 травня в Центрі підвищення кваліфікації кадрів відкрилося навчання одразу трьох груп: друга сесія навчання за напрямом 1501 «Державне управління» розпочалася для груп секретарів та бухгалтерів сільських рад, а першу сесію за цим же напрямом розпочали спеціалісти відділів адміністрування Державного реєстру виборців райдержадміністрації, виконавчих комітетів Прилуцької, Ніжинської міських, Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад.
      Друга сесія передбачає ознайомлення бухгалтерів з особливостями нарахування і перерахування страхових внесків до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та порядком витрачання цих коштів, призначенням всіх видів державних соціальних допомог та роботою державних соціальних інспекторів. Також бухгалтери дізнаються про особливості нарахування збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, складання місячної і квартальної звітності та про інше.
      Секретарі протягом тижня обговорять нюанси складання номенклатури та формування справ, проведення експертизи цінностей документів та оформлення її результатів. Також дізнаються про порядок реєстрації актів цивільного стану відповідно до положень сімейного законодавства та основні засади вчинення нотаріальних дій. В рамках навчання для двох груп заплановано проведення спільного круглого столу «Правозахист в європейському суспільстві (за стандартами Ради Європи)» та відеоконференції «Постать Симона Петлюри в історії та національній пам’яті». Для кожної групи заплановано проведення виїзного практичного заняття на базі територіальної громади: група секретарів ознайомиться з досвідом роботи Улянівської сільської ради, а бухгалтери – Замглайської. Завершиться навчання груп комп’ютерним тестуванням, за підсумками якого і будуть видані свідоцтва про підвищення кваліфікації.
      Група спеціалістів відділів адміністрування Державного реєстру виборців навчатиметься протягом трьох днів та дізнається про профілактику антикорупційних проявів та відповідальність працівників органів ведення Державного реєстру виборців за порушення Закону України «Про Державний реєстр виборців», виконавчу дисципліну та контроль у чинному законодавстві і організацію контролю в органах влади. Також обговорять слухачі цієї групи основні законодавчі засади щодо створення та ведення Державного реєстру виборців та про забезпечення публічності ведення Державного реєстру виборців.

      Час оприлюднення з 18 травня 2009 року
      Виконавець: Фесенко М.В.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052