Новини за 11 червня 2009р.

11 червня 2009 р.

      Вже вчетверте Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів провів виїзний семінар-тренінг «Регулювання відносин між роботодавцями та найманими працівниками в межах КЗпП України. Оплата праці в органах місцевої влади». Цього разу навчання відбулося в м. Бахмачі.
      11 червня 2009 року в приміщенні Бахмацької райдержадміністрації для навчання зібрались керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації, голови, секретарі та спеціалісти місцевих рад, державні службовці місцевих органів виконавчої влади. Вони обговорювали питання договірного регулювання трудових відносин, соціальні стандарти у сфері праці, порядок індексації грошових доходів громадян та інші.
      Семінір-тренінг провела Катерина Тимощенко – заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.
      Найбільшу зацікавленість слухачів викликали питання порядку укладання та особливостей змісту колективних договорів, дотримання соціальних стандартів у сфері праці.
      У роботі семінару взяли участь перший заступник голови, керівник апарату Бахмацької райдержадміністрації Ольга Допа, заступник голови райдержадміністрації Олена Озмитель, та заступник голови районної ради Олександр Ткаченко. Було наголошено на актуальності такої тематики, оскільки в умовах соціально-економічної кризи питання трудового законодавства стали найбільш гострими і проблемними, та форми навчання, що дозволяє охопити значну кількість державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування району.
      Слухачі отримали змістовні і професійні відповіді на всі свої питання, подякували за змогу на місці отримати консультацію по питанням трудового законодавства.

      Час оприлюднення з 11 червня 2009 року
      Виконавець: Сарана С.Ю.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052