Новини за 7 липня 2009р.

7 липня 2009 р.

      Сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів відбулося відкриття тематичного короткотермінового семінару «Основні напрями реформування та розвитку житлово-комунального господарства». Даний семінар призначено для начальників відділів з питань житлово-комунального господарства апаратів райдержадміністрацій, начальників управлінь житлово-комунального господарства міських рад.
      У відкритті навчання взяли участь начальник головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віктор Геращенко та заступник начальника головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації В’ячеслав Сальніков. Від імені Центру перед слухачами виступив директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.
      Протягом двох днів навчання слухачі дізнаються про сучасне законодавство в галузі житлово-комунального господарства області, нормативно-правову базу енергозбереження та сучасні енергозберігаючі технології у житлово-комунальному господарстві та про залучення інвестицій для розвитку житлово-комунального господарства.
      Також програмою семінару заплановано проведення «круглих столів» присвячених стратегії розвитку підприємств водо-, теплопостачання та водовідведення в області і ціноутворенню на послуги у системі житлово-комунального господарства в сучасних умовах.

      Час оприлюднення з 7 липня 2009 року
      Виконавець:Фесенко М.В.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052