Новини за 14 вересня 2009р.

14 вересня 2009 р.

       14 вересня в Центрі підвищення кваліфікації кадрів розпочали навчання голови сільських рад. Для них буде проведено триденний тематичний семінар «Розробка та управління проектами».
       На актуальності та необхідності висвітлення даної теми наголосив під час відкриття занять директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко. Він розказав про мету та цілі семінару, також Володимир Миколайович проведе для слухачів конверсаторіум присвячений Європейській політиці сусідства та Cхідному партнерству.
       Семінар передбачає різні форми роботи слухачів: конверсаторіуми та лекції допоможуть опанувати теоретичний бік розробки проектів, а практично потренуватися в їх написанні голови зможуть під час тренінгу та практичних занять.

       Час оприлюднення з 14 вересня 2009 року
       Виконавець:Фесенко М.В.
       конт. тел.: (8-0462) 676 052

***

ПРЕС-АНОНС


15 вересня 2009 р. у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводитиметься круглий стіл «Роль Народного Руху України за перебудову в здобутті незалежності України».
Під час заходу планується презентація збірника документів і матеріалів «Боротьба за незалежність України у 1989 – 1992 рр.: Чернігівська крайова організація Народного Руху України за перебудову» і урочиста передача українського прапору учасника культурологічного походу «Дзвін-90» Сергія Чернякова до фондів Чернігівського обласного історичного музею ім. В.В.Тарновського.
Організатори заходу: Український інститут національної пам’яті, Чернігівська обласна державна адміністрація, Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів і Чернігівський обласний громадський оргкомітет щодо відзначення 20-і річчя створення Народного Руху України за перебудову.

Місце проведення: аудиторія № 2 у Будинку засідань Чернігівської обласної ради (м.Чернігів, проспект Миру, 43, третій поверх).
Початок заходу: 15 вересня 2009 р. з 15.00.