Новини за 2 жовтня 2009р.

2 жовтня 2009 р.

       1 жовтня 2009 року для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів влади Борзнянщини Центр підвищення кваліфікації кадрів провів виїзний семінар-тренінг «Правове регулювання земельних відносин».
       Відкривали навчання голова Борзнянської районної державної адміністрації Бикович Володимир Миколайович та голова Борзнянської районної ради Хавило Анатолій Петрович. Вони наголосили на важливості та актуальності теми семінару і висловили сподівання, що після навчання посадовці матимуть достатньо знань для ефективного і швидкого врегулювання земельних питань.
       Проводив тренінг начальник відділу державної земельної експертизи головного управління Держкомзему у Чернігівській області Ігор Борисович Пузан. Поєднуючи лекційні та інтерактивні форми роботи, він розповів слухачам про механізми відведення земельних ділянок та про реалізацію права власності на землю. Виконуючи практичні вправи, посадовці дізналися про особливості та тонкощі продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
       Викладач приділив увагу такому важливому питанню як обговорення проекту нової редакції конституції України.
       Наступний семінар з даної теми Центр проведе в листопаді для посадових осіб та державних службовців Щорського району.

       Час оприлюднення з 2 жовтня 2009 року
       Виконавець:Карпенко Т.К.
       конт. тел.: (8-0462) 676 052