Новини за 20 жовтня 2009р.

20 жовтня 2009 р.

       20 жовтня в Центрі підвищення кваліфікації кадрів розпочали навчання начальники та спеціалісти юридичних відділів виконавчих апаратів районних рад, міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад. Для них буде проведено триденний тематичний семінар «Нормативно-правове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування».
      На відкритті семінару голова постійної комісії з питань бюджету обласної ради Подоляко Михайло Миколайович підкреслив роль органів місцевого самоврядування в бюджетному процесі. Про мету та цілі семінару розповів директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.
      Під час навчання слухачі матимуть змогу ознайомитися з перспективами місцевого самоврядування в Україні, з основними вимогами щодо організації роботи в органах виконавчої влади. Також слухачі проаналізують етапи та напрями співробітництва України та Організації Вашингтонського договору, правові аспекти проходження служби в органах місцевого самоврядування, а також повноваження органів місцевого самоврядування в сфері земельних правовідносин.

      Час оприлюднення: 20 жовтня 2009 року
      Виконавець: Сірик А.С.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052