Новини за 2 грудня 2009р.

02 грудня 2009 р.

      В українському суспільстві назріло питання реформування органів місцевого самоврядування та державної служби. З цього приводу 02 грудня 2009 року була проведена межрегіональна відеоконференція під назвою «Актуальні проблеми реформування місцевого самоврядування в Україні» за участю Чернігівського, Черновецького і Луганського центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
      На відкритті конференції виступив директор Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Микола Ярмистий, який підкреслив необхідність адміністративно-територіальної реформи як засобу підвищення ефективної діяльності територіальної громади.
      На відеоконференції для виступу взяла слово заступник начальника управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області Ірина Протченко, яка наголосила на тому що в сфері місцевого самоврядування багато чого залежить від професіоналізму керівника. Більшість посад місцевого самоврядування – посади виборні тому важливо звернути увагу на підготовку та підвищення кваліфікації кадрів.
      На закритті конференції всі присутні привітали працівників місцевого самоврядування с днем місцевого самоврядування.

      Час оприлюднення з 02 грудня 2009 року
      Виконавець: Сірик А.С.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052