Новини за 11 січня 2010р.

11 січня 2010 р.

      Що таке корупція і шляхи боротьби з нею в органах державної влади і місцевого самоврядування? Ці та інші питання були обговорені на тематичному короткостроковому семінарі – тренінгу «Забезпечення ефективності боротьби із корупцією та запровадження принципів належного врядування у сфері публічної адміністрації» для працівників управлінь та відділів облдержадміністрації, відкриття якого відбулося 11 січня 2010 року в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації.
      Відкривав навчання директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко. Він наголосив на важливості та актуальності теми семінару і висловив сподівання, що після навчання слухачі матимуть достатньо знань для запобігання проявам корупції в органах державної влади.
      Протягом навчання слухачі матимуть змогу бути присутніми на «круглому столі», який має назву «Стан боротьби з хабарництвом та іншими проявами кримінальної корупції в області. Засади запобігання корупції, виявлення та припинення її проявів».Цей захід буде проводитися представниками відділу по боротьбі з корупцією УБОЗ УМВС України.

      Час оприлюднення з 11 січня 2010 року
      Виконавець: Сірик А.С.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052