Новини за 15 березня 2010р.

15 березня 2010 р.

      Сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочалась перша сесія навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації бухгалтерів сільських рад, що триватиме до 19 березня включно.Відкривали навчання директор Центру Володимир Бойко, заступник директора Тамара Купріяненко та куратор групи, начальник навчально-організаційного відділу Сергій Сарана.
      Протягом першої сесії для слухачів заплановано ряд конверсаторіумів, присвячених правовим засадам місцевого самоврядування та регулюванню служби в місцевих органах влади, повноваженням органів місцевого самоврядування, антикорупційному законодавству. Про особливості контролю за виконанням закону про бюджет та про сучасні комп’ютерні технології у діяльності органів місцевого самоврядування бухгалтери дізнаються під час практичних занять.
      У ході тижневого навчання слухачі отримають можливість відвідати заняття за фаховою тематикою. Перед ними виступатимуть начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Валерій Дудко, голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів обласної ради Михайло Подоляко, начальник управління оподаткування фізичних осіб Державної податкової адміністрації в області Катерина Шумейко, заступник головного бухгалтера Головного управління Державного казначейства України в Чернігівській області Тетяна Казимір та ін.
      Слухачі отримають змістовні і професійні відповіді на всі свої питання.

      Час оприлюднення: 15 березня 2010 року
      Виконавець: Гапієнко А.А.
      конт. тел.: (0-462) 676 052