Новини за 6 квітня 2010р.

06 квітня 2010 р.

6 квітня в Центрі розпочала навчання група військових за курсом «Комп’ютерна графіка та дизайн».

       «Починаючи з 2004 року, Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів бере участь у програмах, спрямованих на допомогу військовослужбовцям, що звільняються або плануються на звільнення зі Збройних сил України у зв’язку з їх реформуванням. Сьогодні ми відкриваємо чергову групу, яка навчатиметься за курсом «Комп’ютерна графіка та дизайн» – зазначила на відкритті занять заступник директора Центру Тамара Куприяненко.
      Менеджер програми «НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців» Крістофер Штаудт розказав слухачам про мету та джерела фінансування програми для військових, про подібні програми, що діють в Росії, Боснії, Сербії. «Приблизно 70% військових, які пройшли навчання за нашою програмою, знайшли собі роботу, сподіваюсь, що і ви отримаєте гарну базу для подальшого працевлаштування. Це навчання є вкладом у ваше майбутнє, вашу цивільну професію»,- сказав у своєму виступі Крістофер Штаудт.
      «Ці заняття допоможувать вам знайти себе в цивільному житті. Думаю, ви з військовим настроєм будете використовувати їх», – підсумував заступник начальника з виховної та соціально-психологічної роботи територіального управління «Північ» полковник Станіслав Гончар.
      Програма навчання розрахована на 224 академічні години і є частиною співробітництва між Україною та НАТО у сфері перепідготовки та адаптації до цивільного життя військовослужбовців. Курс триватиме два місяці і фінансуватиметься НАТО

      Час оприлюднення: 06 квітня 2010 року.
      Виконавець: Коваленко Н.В.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052