Новини за 8 квітня 2010р.

8 квітня 2010 року
      8 квітня Центр підвищення кваліфікації кадрів провів семінар-тренінг «Питання, пов’язані з реалізацією повноважень органів місцевого самоврядування щодо володіння, розпорядження та управління об’єктами комунальної власності» для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів влади Куликівського району.
       Відкрив навчання заступник голови, начальник відділу житлово-комунального господарства Куликівської районної державної адміністрації Єрко Петро Павлович та заступник голови Куликівської районної ради Чикало Володимир Васильович. Вони наголосили на важливості та актуальності теми семінару і висловили сподівання, що після семінару посадовці матимуть достатньо знань для ефективного і швидкого врегулювання питань комунальної власності.
       Проводила навчання головний спеціаліст відділу орендних відносин та організації розрахунків управління комунального майна обласної ради Кушнір Людмила Юріївна. Поєднуючи лекційні та інтерактивні форми роботи, вона проаналізувала порядок відчуження та списання основних засобів, що перебувають у комунальній власності, оренду комунального майна, зупинилася на питаннях ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, на проблемах приватизації комунального майна.

      Час оприлюднення:
       Виконавець:Карпенко Т.К.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052
      конт. тел.: (0462) 676 052