Новини за 18 травня 2010р.

18 травня 2010 року

Круглий стіл «Молоді державні службовці Європи та євроінтеграція України»

            за участю офіційної делегації громадських організацій землі Північної Рейн-Вестфалія відбувся на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації. Організаторами заходу стали також управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації, управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, заступники начальників яких Дмитро Никоненко та Юрій Музика взяли активну участь в обговоренні актуальних питань суспільного життя в Україні та Німеччині.
      Відкрив зустріч директор Центру Володимир Бойко з доповіддю «Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації та європейська інтеграція». У виступі він розкрив основні завдання та принципи функціонування Центру, окреслив вектори регіонального та міжнародного співробітництва навчального закладу, принципи набору та навчання слухачів. Також Володимир Бойко наголосив на актуальності щорічної програми набору на навчання до Центру групи студентів-випускників, що після проходження навчання заносяться до резерву й мають можливість будувати подальшу кар’єру в органах державного управління Чернігівщини.
      Найбільше німецьких делегатів зацікавили питання співставлення моделей державного навчання в Німеччині та Україні, їх законодавча база та освітні можливості загалом у питаннях розробки навчальних програм, регулювання питань щодо матеріально-технічного та фінансового забезпечення, відповідності навчальних планів реаліям та потребам суспільства.
      В ході зустрічі учасники круглого столі дійшли висновку, що можуть поділитись досвідом організації та забезпечення безперервного, якісного навчання, залученням молоді у сферу державного управління, відповідності навчальних програм перепідготовки та підвищення кваліфікації до постулатів європейських освітніх норм.

      Час оприлюднення: 18 травня 2010 року
      Виконавець: Гапієнко А.А.
      конт. тел.: (0-0462) 676 052