Новини за 25 травня 2010р.

25 травня 2010 року

      25 травня 2010 року в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочав роботу двохденний семінар «Актуальні питання щодо соціального захисту незахищених, уразливих категорій громадян» для спеціалістів відділів адресних соціальних допомог районних управлінь праці та соціального захисту населення.
      «Яким чином вирішувати питання, що виникають при виконанні порядку утримання аліментів? Як відбувається надання всіх видів державних соціальних допомог у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік?» – ці та багато інших питань висвітлюватимуть заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Інна Снегерьова, заступник начальника відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації Ніна Пригара, начальник управління оподаткування фізичних осіб Державної податкової адміністрації в області Катерина Шумейко, заступник начальника юридичного відділу апарату облдержадміністрації Наталія Мужикова та ін.
      Вищезазначені фахівці та тренери використовуватимуть в роботі інтерактивні методи навчання, обговорюватимуть зі слухачами спірні питання активно застосовуватимуть діалогічний метод викладу матеріалу.
      Учасники заходу зазначили, що сподіваються дізнатись багато нової та корисної інформації, отримати відповіді на питання, що їх цікавлять.

      Час оприлюднення: 25 травня 2010 року
      Виконавець: Гапієнко А.А.
      конт. тел.: (0-0462) 676 052

***

      Розпочалось навчання спеціалістів відділів доходів управлінь Пенсійного фонду України у районах, містах та районах м. Чернігова за програмою тематичного короткотермінового семінару «Основні напрямки наповнення бюджету Пенсійного фонду України», що триватиме до 28 травня включно.
      Протягом чотириденного навчання будуть розглянуті такі питання: нормативно – законодавчі акти, що регулюють надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду України, планування доходної частини бюджету Фонду, порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України, сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій та багато ін.
      Висвітлюватимуть вищенаведені питання заступник начальника управління – начальник відділу надходження доходів головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Тетяна Яворська, заступник начальника управління – начальник відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі м.Чернігова Оксана Льодова, головний спеціаліст управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Анатолій Подкур та ін.
      По завершенню навчання працівники Пенсійного фонду зможуть використовувати набуті ході семінару знання при безпосередньому виконанні своїх посадових обов’язків.

      Час оприлюднення: 25 травня 2010 року
      Виконавець: Гапієнко А.А.
      конт. тел.: (0-0462) 676 052

***

      Сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочалась перша сесія навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації начальників архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, що триватиме до 27 травня включно.
      Відкривали навчання директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко та директор Держархіву області, кандидат наук з державного управління Раїса Воробей. Під час проходження навчання перед слухачами виступатимуть головний спеціаліст відділу забезпечення збереженості документів Держархіву області Олена Носенко, головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Держархіву області Валентина Кухар, начальник відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації Василь Колодін та ін.
      Протягом першої сесії для слухачів заплановано ряд конверсаторіумів, присвячених висвітленню історії архівної справи в Україні, нормативно-правових актів з архівної справи та діловодства, особливостей оформлення організаційно-розпорядчих документів, охорони праці в архівних установах та культури українського письмового мовлення. Також в слухачі відвідають заняття, що стосуватимуться європейської політики Східного партнерства та психологічних й етичних засад роботи державних службовців.

      Час оприлюднення: 25 травня 2010 року
      Виконавець: Гапієнко А.А.
      конт. тел.: (0-0462) 676 052