Новини за 31 травня 2010р.

31 травня 2010 року

Раніше навчання було на все життя, а тепер – стиль життя!

      Під таким лозунгом 31 травня завершилось навчання групи військовослужбовців у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації за курсом «Комп’ютерна графіка та дизайн».
      У закритті навчання взяв участь Менеджер Програми «НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців» Крістофер Штаудт. Він наголосив, що «Радісною новиною для мене є те, що не дивлячись на ту фінансову ситуацію, яка панує в Європі загалом та Україні зокрема, ви не побоялись зайнятись саморозвитком, здобули освіту. Я певен, вона стане для вас путівкою в майбутнє цивільне життя». Також він висловив сподівання щодо розуміння уряду України, що перепідготовка і підвищення кваліфікації – важливий етап в житті військовослужбовця.
      В підбитті підсумків курсу взяли участь директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко, спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Сергій Болдирев та уповноважений представник державного комітету у справах ветеранів України в Чернігівській області Анатолій Кирилюк.
      Присутні наголосили на важливості влаштування життя звільнених військовослужбовців, морально-психологічних складнощах переходу до нового стилю життя, певної переорієнтації. «Це навчання дало змогу отримати нові знання, впевненість собі, у тому, що життя продовжується і ви відкриті до опанування нових професій та досягнень» – зазначив Сергій Болдирев.
      В свою чергу, колишні військовослужбовці, що завершили вивчення курсу, висловили вдячність всім організаторам навчальної програми, викладачам та співробітникам Центру за забезпечення безперервного, інформативного навчання.
      По завершенню курсу слухачам були вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка з курсу «Комп’ютерна графіка та дизайн» і сертифікати НАТО.

      Час оприлюднення: 31 травня 2010 року.
      Виконавець: Гапієнко А.А.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052