Новини за 13 вересня 2010р.

13 вересня 2010 року

            13 вересня 2010 року в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочалась перша сесія навчання резерву на посади заступників голів райдержадміністрацій за напрямом 1501 «Державне управління» (ПППК), що триватиме до 17 вересня включно.
      Семінар розпочався з виступу ученого секретаря Центру Людмили Чабак. Вона наголосила на важливості постійного навчання резервістів та вдосконаленні їх професійних навичок.
      У ході навчання перед слухачами до слова будуть запрошені директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко, начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Андрій Курданов, начальник відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації Віктор Сухоруков, начальник загального відділу апарату облдержадміністрації Андрій Сокулінський та ін.
      Викладачі розкриють такі питання, як європейська політика сусідства та Східне партнерство, політична система України, формування іміджу державного службовця, ділове спілкування та управління конфліктами в колективі, сучасне уявлення про системи управління якістю відповідно до стандартів ISO 9000, організація роботи із зверненнями громадян.
      В перший день навчання перед слухачами виступив представник Інституту національної пам’яті у Чернігівській області Сергій Бутко з лекцією на тему: «Україна в Другій світовій війні (на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про заходи з відзначення 65-ї річниці закінчення Другої світової війни» від 11 серпня 2010 р. №1617-р)». «На території України була найбільша концентрація військ та бойової техніки протиборчих сторін за весь час Другої світової війни, найбільш запеклі бойові дії з колосальними втратами особового складу» – так він оцінив становище Україні у цій жахливій війні. С. Бутко висвітлив питання місця і ролі України у Другій світовій війні, внеску українського народу у розгромі німецького і японського агресивних держав та його втрати. Він наголосив на важливості збереження пам’яті про всіх захисників Вітчизни.

      Час оприлюднення з 13 вересня 2010 року
      Виконавець: Гапієнко А.А.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052